خدمات قابل ارائه توسط موسسه تشریفاتی ویژن

تشریفات ویژن

گروه تشریفات و خدمات لوکس ویژن، طراح و مجری با شکوه ترین مجالس عروسی، نامزدی، سمینار و …می باشد.

ما مفتخر هستیم با در اختیار داشتن گروهی متشکل از طراحان و اجرا کنندگان با داشتن سابقه ای درخشان خالق زیباترین و ناب ترین لحظات زندگی شما باشیم.

دریافت بهترین خدمات با هر سلیقه و بودجه را به ما بسپارید.

خدمات قابل ارائه توسط موسسه ویژن:

مهمترین وظیفه ما، بررسی سلایق عروس خانم ها و آقا داماد ها است. ما با بررسی سلیقه و میزان بودجه ای که شما زوج های عزیز  در نظر گرفته اید، بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهیم داد. در راستای نیل به این هدف، گام های زیر را تک به تک در کنار شما خواهیم پیمود

 

·       گام اول: انتخاب یک تالار پذیرایی، باغ عروسی و یا عمارت عروسی  است که با توجه به میزان بودجه، تعداد میهمانان دعوت شده، سلیقه ی میزبان، نوع مراسم و نحوه ی برگزاری مراسم بهترین گزینه که درخور با اهداف برگزاری باشد را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

 

 

·       گام دوم: تزئینات محل برگزاری مراسم، اتاق عقد، جایگاه عروس و داماد،ماشین عروس وغیره، با انواع گل آرایی، شمع آرایی، حریر آرایی و استفاده از دکور های خاص، منحصر به فرد و مدرن، که در کمتر مراسمی نظیر آن را مشاهده خواهید کرد.

 

·       گام سوم: کیترینگ مراسم،  شامل سرو انواع غذا ها ی ایرانی و فرنگی ، انواع فینگر فود و پیش غذا، میوه و شیرینی و نوشیدنی های طبیعی

 

·       گام چهارم: معرفی و انتخاب یک گروه موسیقی خوب و کاربلد، این گزینه نیز همانند سایر موارد با توجه به بودجه، سلیقه, اعتقادات و سن عروس و داماد معرفی می گردد.

 

·       گام پنجم: انتخاب یک تیم فیلم برداری و عکاسی قوی  که مسئولیت ثبت زیباترین لحظات زندگی شما را به عهده خواهند داشت و پیشنهاد  زیبا ترین و بکر ترین لوکیشن های عکاسی و تصویر برداری از دیگر وظایف ما در قبال شما خواهد بود.

 

·       گام ششم: و در نهایت و مهم تر از همه مدیریت و  هماهنگی در ارائه تمامی خدمات فوق ضمانت ما برای عروس و داماد می باشد، شامل:

مدیریت ارائه خدمات از قبیل پذیرایی، سرو شام و سرویس دهی های لازم به میهمانان، مدیریت پرسنلی که در آشپزخانه ی مجموعه مشغول به کار هستند، مدیریت و ایجاد هماهنگی های لازم بین  گروه مهمانداری، پرسنل فیلم برداری، کترینگ و گروه اجرا کننده ی موسیقی و غیره

 

پس از انجام گرفتن کلیه امور مرتبط به شب برگزاری مراسم، نوبت به امور مربوط به خدمات عروس و داماد می رسد. معرفی مزون های مطرح به قصد تهیه ی لباس عروس و داماد از دیگر کارهایی است که توسط تیم تشریفات ویژن انجام می شود. عروس و داماد ها می توانند با بهره گیری از پیشنهادات ما، موارد معرفی شده را به دقت مورد بررسی قرار دهند.

خوشحالیم که این افتخار را داریم که در زیباترین و به یاد ماندنی ترین شب زندگیان در کنار شما هستیم.

 

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید